AL-2019-2020-Dag van de directeur

Dag van de directeur...

Er zijn zo van die dagen dat je iedereen wil knuffelen die je tegenkomt.
Dagen waarop je een intens gevoel van vreugde in je draagt en dat ook wil uitroepen aan iedereen.
Momenten die je vleugels geven en je nog dagen verder dragen dan je voor mogelijk hield.
Donderdag 30 januari was er zo eentje. Juf Kaat en ik werden uitgenodigd op het podium aan de brandtrap. Meestal weten we wel wat er op handen is, maar deze keer niet: de collega's hadden een eremoment georganiseerd samen met alle kinderen. 
Onder het mom van een medische controle kregen juf Kaat en ik de diagnose om na de intense inzet van de voorbije maanden tijd te nemen om ons even te ontspannen.
We kregen allebei een passend cadeau van ons prachtig team. Want zo is het wel: een kapitein is niets zonder een goed draaiende ploeg die door haar professionaliteit het schip door woeste zeeën kan loodsen. En dat kunnen ze wel, elke dag opnieuw. Bedankt iedereen voor dit onverwachte geschenk.
Ontspannen zullen we zeker doen, maar niet zonder ons eerst voor honderd procent de schouders onder onze school te zetten.
Van harte dank!
Meester Pol en juf Kaat

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow