Or Project

Projecten

 

Ons jaarlijkse project ervaren we een beetje als de bekroning op ons werk.  Voor onze kinderen op school koesteren we immers de mooiste dromen… mooi toch als die door onze gezamenlijke inspanningen uit kunnen komen Sourire!

Dergelijke projecten zijn vaak financiële uitdagingen.  In de lente zie je op de speelplaats of in de tuin dan ook vaak lustige werkgroepjes opduiken.  Uren wordt er vaak  samengewerkt, gelachen en verteld!   Schilderen, graven, lassen, timmeren, herstellen, … we hebben het allemaal al gehad… Al doende leerden we al heel veel bij. 

Al doende beleefden we samen ook veel onvergetelijke momenten.  Immers, met een mooi doel voor ogen, bouw je samen aan een toekomst.  Bovenal voor onze kinderen, maar evenzeer voor ons schoolteam en alle families die deel uitmaken van  onze school!

Wil je zelf ook eens een steentje bijdragen?  Aarzel dan niet om het aan ons of aan de directie te laten weten. 

Ondertussen hebben we al een heel aantal aankopen op ons palmares staan:

 

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

2008-2009

• de speeltuigen op de speelplaats  • het poortje tussen de speelplaats van de lagere school en de kleuterschool

2009-2010

• de speeltuigen van de kleuterschool  • de optimalisatie van de muziekinstallatie • de picknicktafels 

2010-2011

• de zandtafels in de kleuterklassen  • de banner  • het turnmateriaal  • speelkoffers

• kunstgras op speelpleintje 

2011-2012

• de vernieuwing van de dakbedekking van de overdekte speelplaats. 

2012-2013

• de "Lounge" op de speelplaats   • het berghokje van de fietsjes  • De vernieuwing van de zandbak.

2013-2014